Menu

Nihavent Evleri

İstanbul'un yeni çekim merkezi Pendik / Kurtköy' de yepyeni ayrıcalıklı bir yaşam.

Huzur ve dinamizmin buluşma adresi

Şehrin merkezinde ama şehirden bağımsız, dingin ve huzurlu bir yaşam... TEM karayoluna direk bağlantılarla istediğiniz yere ulaşmak son derece kolay. Sabiha gökçen bağlantısıyla tüm dünya yalnızca 5 dakika mesafede..

Kayabaşı Grup A.Ş. güvencesi ve tecrübesiyle...

Kayabaşı Grup A.Ş. güvencesiyle perde kolon sistemi kullanılarak inşa edilen uluslararası standartlardaki inşaat kalitesi, arakatlar asmelon (Ses geçirmez) özelliği eklenerek , dış cephe mantolamasıyla desteklenip, kompozit giydirme ve zemin etüdü yapılmış depreme dayanıklı bina yapısı ile güvenlik diyafon sisteminide ekleyerek size güvenli bir yaşam alanı sunuyor.

Toplamda 6200 m2 arazi üzerine oturan Nihavent evlerinde 13000 m2 inşaat alanı bulunuyor. Dairelerimiz 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 (Dublex) olarak çeşitlenmektedir.

güvenlik sistemiyle donatılmış sitemizin bahçesinde bir adet yüzme havuzu, bir adet çocuk havuzu, kamelya, çocuk parkı ve açık otopark bulunmaktadır.

Çamlık Mahallesi - Ergüvan Sokak Pendik /İstanbul..

KonumGörseller tanıtım amaçlıdır. Kayabaşı Grup, uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.