Menu

Panorama Hill

Kapalı Yüzme Havuzu
Her mevsim sevdiklerinizle havuz keyfi yaşamak artık hayal değil. Kapalı havuzumuz la birlikte kışında keyif yapmak mümkün…

Fitness
Ferah ve geniş mekanlarımızda aletli ya da aletsiz vücudunuzu geliştirebilirsiniz. Bedeniniz fit bir görünüşe kavuşurken, siz keyifli ve sağlıklı yaşamın tadını çıkarın.

Hamam
Geleneklerimizdeki hamam kültürü, yaşamınızın içinde. Hem güzelliğiniz hem de sağlığınız için eşsiz bir imkan…

Kayabaşı Grup A.Ş. güvencesi ve tecrübesiyle...

Macera Duşu
Kendinizi şımartın. Kan dolaşımınızı hızlandıran duşumuzda, meyve kokusu, renkli ışıklar ve farklı efektlerle macera sizi bekliyor.

Dinlenme Alanları
Dinlenme alanlarımızla bize mutluluk veren doğanın her rengiyle buluşmaya var mısınız…

Çocuk Oyun Odası
Arkadaşlarıyla oyunlar oynayan çocuklar, daha pozitif ve mutludurlar. Çocuklarımızı düşündük ve oyun odalarımızı onlar için en yararlı olacak şekilde planladık.

Sinema Odası
Panaroma Hill’le filmlerinizi artık cep sineması sistemiyle izleyebilirsiniz. Toplantı Odası
Her türlü site toplantılarınızı, nezih bir ortam olan toplantı odamızda yapabilirsiniz.

Konum

Aydos Ormanı’nın hemen yanı başında konuşlanan Panorama Hill projemiz Kurtköy – Pendik’te yükselecek…
E5 ve TEM olmak üzere birçok ana artere, Pendik, Kartal, Maltepe, Köprüler, İstanbul Park, ViaPort, Metro ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na, okul, hastane ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla, şehrin merkezinde şehir gürültüsünden uzak olmanın verdiği konforun değeri ölçülemez… Aynı zamanda Metro’nun vermiş olduğu ulaşım kolaylığı sayesinde her zaman tercih edilen bir yer olarak Panorama Hill her geçen gün yatırım değeri kazanacak…Görseller tanıtım amaçlıdır. Kayabaşı Grup, uygulama aşamasında gerekli gördüğü değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar.